نتایج جستجو برای عبارت :

آرهوس

سلام!
تابستون شده، آسمون نیمچه آبیه، دور اتاقم رنگ سبز می درخشه و دیروز دویدم!
بهار و تابستون همین هاش زیباست. چند روز در آرهوس برام باقی مانده، چند روز هم بین اش در کپنهاگ. بعدش اسبابکشی می کنم آلمان پیش خانواده ام و  دوست های عزیزم و دلبر! دقیقا یک هفته ی دیگه سالگرد اولین بوسه مون هست :) پارسال اینموقه خیلی گیج بودم. ولی الآن پر از شوق ام و اعتماد به خودم و مسیرم. با انقلاب های کوچکم و شکوفاییم. بیست و سه سالمه !هنوز بعضی وقت ها که می خوام خودم ر
سلام.
الآن در اتاقم در هومه ی شهر آرهوسِ دانمارک هستم. دوشنبه آمدم اینجا برای یک ترم تحصیل.می دونی ترسِ اصلیِ من چیه بود تو کل روز های گذشته؟ یعنی چیزی که بیشتر از کم آوردن پول و موفق نشدن در تحصیلم می ترسونتم.. این که دوست پیدا نکنم. و راستش من معمولا من راحت با آدم ها ارتباط می گیرم. اما این ترس خیلی عمیق در من هست.چرا؟ هنوز دقیق نمی دانم. احتمالا تنها یک علت ندارد، بلکه افکار، تجربیات و احساسات زیادی باعث این ترس در من شدند. شاید در مهد کودک شرو
پافوس (Paphos) یکی از شهرهای ساحلی ناحیه پافوس در کشور قبرس، قاره اروپا است.
این شهر که در جنوب‌غربی کشور قرار دارد و در ۵۰ کیلومتری لیماسول و ۱۵۰ کیلومتری نیکوزیا، پایتخت کشور واقع شده است.
جمعیت پافوس ۹۰ هزار نفر است. دین مردم این شهر را مسیحیت ارتدوکس، کاتولیک و اسلام تشکیل می‌دهد. زبان رسمی پافوس، یونانی و ترکی است.
پافوس در کنار دیگر شهرهای کشور قبرس، زیر نظر حکومت مرکزی اداره می‌شود که جمهوری قبرس نام دارد. رئیس جمهور قبرس در راس کشور و د
وب‌گاه آی تری پل ایی یک بایگانی برای نسخهٔ با کیفیت مقالات دینی در مورد روابط
داده بزرگ ، داده های بزرگ ، big data ، فیزیک ، جبرچندخطی ، جمعیت شناسی ،
منطقشهودی(Intuitionistic) ، نظریه جبری اعداد ، ۳رشته های علوم اجتماعی ،
مهندسی ایمنی و مهندسی نرم افزار را در بر می گیرد ، و در چارچوب
دسترسی online در آن وجود دارد. به اضافه، دانشکده استنفورد ، بریتیش
کلمبیا و آرهوس به سایت هماهنگی فنّاوری های بدیع با شماره رهگیری 5 0 6 9 0
- 7 8 2 (حقیقی) مورخ 1345 جهت ترقی کیفی

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها